Propozycje prezentów na święta Bożego Narodzenia

W okresie przedświątecznym, wiele osób zastanawia się jaki upominek podarować bliskiej osobie. Doskonałym pomysłem jest podarowanie ciekawej książki pod choinkę. Prezent książkowy jest niebanalny, unikalny i przede wszystkim wartościowy. Na pierwszych kartach książki można napisać osobistą dedykację, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzy. Dużą popularnością cieszą się książki komediowe, romanse, thrillery oraz wiele innych.

Powieść kryminalna dla taty i męża pod choinkę

W dobie XXI wieku, książki kryminalne są na fali popularności, ich fabuła trzyma w maksymalnym napięciu. Z roku na rok przybywa ciekawych tytułów zarówno polskich jak i również zagranicznych autorów. Na szczególną uwagę zasługuje saga o Lipowie od Katarzyny Puzyńskiej, która już od pierwszych stron jest bardzo tajemnicza i zaskakująca. Wyżej wymieniona pisarka doskonale buduje napięcie i wprowadza mroczną atmosferę do swoich powieści. Książki wyżej wymienionej autorki doskonale wpisują się w prezenty na święta tegoroczne. Jeśli natomiast bliska osoba preferuje inny styl czytelniczy, na przykład biografie, wówczas godną polecenia literaturą jest ta o piłkarzach i znanych osobach ze świata sportu. Zarówno książki kryminalne jak i biografie o sportowcach można ofiarować tacie oraz mężowi.

Biografie prezentem na święta Bożego Narodzenia


Biografie, w których opisane są losy znanych osób ze świata historii, sportu, muzyki i show biznesu mogą być doskonałym podarunkiem na święta Bożego Narodzenia. Coraz więcej osób śledzi życie jak i również historię znanych ludzi. Bardzo często życie ulubionych postaci jest inspiracją i motywacją na każdy dzień. Z pewnością mama, babcia oraz siostra ucieszy się z takiego książkowego prezentu. Wśród bestsellerowych publikacji można wyróżnić między innymi następujące propozycje:

  • “Zbigniew Boniek. Mecze mojego życia”,
  • “Głos. Wojciech Mann w rozmowie z Katarzyną Kubisiowską”,
  • “Nasi Nobliści. 56 laureatów znad Wisły, Odry i Niemna”,
  • “Osiecka. Nikomu nie żal pięknych kobiet”.